Skúsenosti so spoločnosťou FABROS

Ak hľadáte dojmy a skúsenosti zákazníkov spoločnosti Fabros, ste na správnom mieste.
Drevodomy, rodinné chaty, záhradné chatky, altánky a domčeky na náradie – čo hovoria klienti o komunikácii so spoločnosťou a kvalite jej služieb?

U nás nájdete reálne recenzie a skúsenosti ľudí, ktorí si vybrali drevostavby spoločnosti Fabros.

Kontaktujte nás

Žiadny terén nie je prekážkou

Sme spoľahlivým partnerom aj v ťažkých terénnych podmienkach. Tu je dôkaz! Stavbu chaty sme realizovali v odľahlom prostredí bez elektriny a vody. Náš tím zvládol náročný terén a postavil chatu presne podľa predstáv zákazníka:

ziadny_teren_nie_je_prekazkou

Prvý Linus Plus na Slovensku

Aj na Vašom pozemku môže stáť kvalitná celoročná chata Linus Plus. Postaráme sa o každý detail a nájdeme riešenia k Vašej spokojnosti. Na pozemku pána Rajmunda stojí úplne prvá chata Linus Plus, ktorú sme postavili na Slovensku:

prvy_linus_plus_na_slovensku

Rodinné chaty na celoročné bývanie

Vyberte si aj Vy rodinnú chatu, ktorá je ideálna pre oddych v každom ročnom období. Prvotriedna práca s drevom a dvojitý náter sú zárukou kvality. Pán Andrej dal spokojnosť s našimi službami najavo týmito slovami:

rodinne_chaty_na_celorocne_byvanie

Kvalitný záhradný domček

Miesto pre Vaše hobby, večerné posedenie alebo odpočinok. Vyberte si rovnako ako pán Milan z ponuky záhradných domčekov, ktoré vyhovujú vašim potrebám:

Obojstranná spokojnosť

Našim zákazníkom prinášame nielen kvalitu práce, ale aj profesionálny prístup nášho tímu. Radi všetko vyriešime k spokojnosti oboch strán. Ďakujeme za dôveru a odporúčanie od pána Petra:

obojstranna_spokojnost

Vyberte si kvalitu

Staňte sa aj Vy majiteľom vysnívanej rodinnej chaty z kvalitného dreva smrekovca sibírskeho. Môžete sa spoľahnúť na náš profesionálny prístup a schopnosť riešiť problémy. Pánovi Františkovi ďakujeme za dôveru:

vyberte_kvalitu

Záhradný domček z dreva

Záhradné domčeky sú praktickým doplnkom Vašej záhrady. Uskladníte v nich záhradné náradie, vytvoríte si v ňom posedenie či pokojné miesto pre Vaše hobby. Je to na Vás!

zahradny_domcek_z_dreva

Moderné a tradičné

S dlhoročnými skúsenosťami a oddanosťou kvalite pre Vás vytvárame drevostavby, ktoré milujete. Spojenie tradičnej remeselnej zručnosti s modernými technológiami zabezpečuje, že naše stavby odolajú skúške času

moderne_tradicne

Vysnívaná rodinná chata

Predstavujete si krásnu rodinnú chatu, ktorá stojí na Vašom pozemku? Radi Vám tento sen zrealizujeme. Ponúkame rozsiahlu škálu možností, ktoré vám umožnia vytvoriť si vysnívaný domov. Už čoskoro sa môžete tešiť z výsledku rovnako, ako pán František:

vysnivana_rodinna_chata

Estetická dokonalosť

Vytvorte si v drevodome modernú domácnosť, ktorá splní Vaše očakávania. Okrem toho, že sú naše stavby funkčné a spoľahlivé, sú aj estetickým skvostom, ktorý zdobí každé prostredie. Pánovi Júliusovi srdečne ďakujeme za reakciu:

esteticka_dokonalost

Chata na mieru

Sme pripravení zhmotniť Vaše vízie. Upravíme chatu, ktorú máme v ponuke alebo vytvoríme drevostavbu na mieru. Pošlite nám svoj návrh a z Vášho vzdušného zámku sa stane voňavá drevostavba.

chata_na_mieru

Záhradná chatka podľa predstáv

U nás nájdete férové ceny a osobitný prístup ku každému projektu. Vyberte si z našej pestrej ponuky záhradných chát a nechajte sa uniesť krásou dreva.

zahradna_chatka_podla_predstav

Miesto pre Vaše zážitky

Naše chaty sú miestami, kde si s rodinou a priateľmi vytvárate nezabudnuteľné spomienky. Spojme prírodu a pohodlie a vytvorme spolu ideálne miesto pre Vaše zážitky..

miesto_pre_vase_zazitky

Chatka Linus aj do Vašej záhrady

Chaty Linus využijete na prespanie, posedenie alebo ako veľký úložný priestor pre záhradné náradie. Spoľahnite sa na kvalitu a trvanlivosť našich produktov.

chatka_linus_aj_do_vasej_zahrady

Pomôžeme, poradíme

Domčeky na náradie a záhradné domčeky využijete nielen na uschovanie potrebného vybavenia. Otvorte dvere fantázii a vytvorte v domčeku posedenie alebo príjemné miesto pre Vaše hobby.

Radi Vám poradíme aj s úpravou okolia, aby ste si mohli ešte viac vychutnávať svoju chatu a záhradu. Ďakujeme za skvelú recenziu od pani Zuzany:

pomozeme_poradime

Praktický drevený domček

Pán Jozef využil našu ponuku a nechal si postaviť drevený domček. Na jeho pozemku sme postavili trvanlivý a praktický domček, ktorý môže využívať na na uskladnenie náradia alebo ako pokojné miesto na odpočinok. Prečítajte si jeho hodnotenie:

prakticky_dreveny_domcek
Výber našej ponuky
Pozrieť ponuku