Referencie od našich zákazníkov

Andrej Žilík

Mám od tejto firmy Linus plus, aj sused vedľa si dal postaviť od Fabrosu chatu a všetko prebiehalo jak malo. Veľká spokojnosť. Odporúčam

Rajmund Udvardy

Prvý Linus+ na SVK bol postavený u nás. Môžem len vyzdvihnúť prístup šéfa Fabrosu, od začiatku až po koniec bol nápomocný a vždy sa snažil problém vyriešiť k našej spokojnosti.

František Roob

Dobrý deň. S firmou Fabros sme velmi spokojný. Dnes odovzdaná chata,ktorá je krásna. Výborná profesionalna práca.S p.Petrom sme dokázali vyriešiť každý problém. Veľká spokojnosť.

Peter Vidricko

S firmou Fabros a tak isto s pánom majiteľom som bol veľmi spokojný.Práce boli urobené kvalitne a prístup zamestnancov tiež na veľmi dobrej úrovni. Majiteľ bol ústretový a všetko sme vyriešili k spokojnosti oboch strán. Odporúčam a ešte raz ďakujem ????.

Milan Vozár

Dobrý deň. My sme mali s firmou Fabros len dobre skúsenosti. Komunikácia s pánom Petrom bola výborná a hlavne sa snažil odpovedať na všetky naše otázky a nájsť tie správne riešenia. Záhradný domček nám dodal a dielo zrealizoval tak, ako bolo dohodnuté. Za nás len spokojnosť.
Akú máte s nami skúsenosť?
Podeľte sa o ňu s ostatnými!