Vianoce či Silvester vo vlastnej chate + 4 tipy na vianočnú a silvestrovskú chatu

Vianoce či Silvester 2021 na chate? Žiadny problém! Navyše, bez nutnosti zháňania voľnej chaty, dohadovania termínov, nahlasovania počtu osôb a hlavne bez strachu, že vám to celé nakoniec niekto zakáže. To nie sú žiadne tliachania, výmysly či pohľady cez ružové okuliare. S našimi službami a záhradnými chatami je to jednoducho realita. Budúcoročné sviatky môžete aj vy tráviť vo vlastnej chate.

Vlastná chata – predstava, ktorá vonia

Tá predstava... Až sa nám zdá, že ju môžeme pri hlbokom nádychu doslova a do písmena cítiť. Vianoce, Silvester, lyžovačky či letné chatovačky. To všetko šlo vždy dokopy s drevenicami, chalupami a chatami. Prírodné prostredie v kombinácii s vôňou dreva je jednoducho topka. S nami môžete toto všetko zažiť. A navyše, za dostupnú cenu.

Zapamätajte si: Vlastná záhradná chata nepredstavuje žiadnu megalomanskú investíciu, ako by sa mohlo niekomu na prvý pohľad zdať.

Oplatí sa investovať?

V dnešnej dobe, kedy sa vyhadzujú takpovediac do luftu často aj 4-ciferné sumy za mobilné telefóny a iné smart zariadenia, nám príde investícia do vlastnej chatky viac než výhodnou a rozumnou. Nielenže si ju užijete vy a vaši najbližší, ale pri kvalitnej realizácii si ju môžu v budúcnosti do sýtosti užívať ešte napríklad aj vaše deti, prípadne vnúčatá.

Koniec koncov, určite si dokážete sami vypočítať, koľko by vás vyšlo každoročné prenajímanie si chaty. A pozor – vašu vlastnú chatu môžete využívať kedykoľvek v roku, nielen na Vianoce či na Silvester. Dokonca, pokiaľ by ste ju mali postavenú niekde na pozemku, kde bývate (napríklad v záhrade), výborne vám poslúži aj ako letná či zimná terasa. Vo vašej chatke tak môžete vysedávať a klebetiť pokojne aj každý večer. No a v prípade, že by mala vaša chatka aj plnohodnotnú kuchyňu, môžete ju v lete použiť napríklad na zaváranie či vyváranie a vypekanie rôznych dobrôt.

Resumé: Z jednorazového hľadiska sa vám to síce môže zdať ako vysoká investícia, no pri sčítaní všetkých premenných by ste mali dospieť k záveru, že vôbec nejde o žiadnu vysokú investíciu. Práve naopak, vaša vlastná záhradná chata je miestom, do ktorého sa oplatí investovať.

Zdroj obrázka: freepik.com

Miesto pre vás a vašich najbližších

Nalejme si čistého vína (alebo skôr vianočného punču?) – vlastné je jednoducho vlastné. Vaša budúca chata, ktorej realizáciu môžete s plnou dôverou zveriť do našich rúk, sa môže stať dokonalým miestom nielen na Vianoce či Silvester, ale aj na hocaké dovolenky či rodinné posedenia v kruhu najbližších. Do vašej vysnívanej chatky môžete zavolať deti, rodičov, starých rodičov, príbuzných či kamarátov, aby ste strávili fantastické chvíľky v útulnom prostredí, ktoré bude, navyše, postavené s láskou a citom – o čo sa, samozrejme, postaráme my.

4 tipy na ideálnu vianočnú a silvestrovskú chatu

Keďže sme vás predošlými riadkami pravdepodobne poriadne namlsali, patrilo by sa vám predstaviť aj niektoré topky z našej ponuky. Čo si budeme klamať – to pomyslenie na Vianoce či Silvester vo vlastnej chatke je jednoducho úžasné. Toto sú 4 chaty, v ktorých môžete spoločne aj s vašimi najbližšími stráviť skutočne nezabudnuteľné chvíle.

Poznámka: V prípade záujmu a dostupnosti technických riešení vám môžeme navrhnúť, resp. doprojektovať, do chaty, ktorú si vyberiete, aj WC a sprchu.

Linus – naša hviezda

Zdroje jednotlivých obrázkov + bližšia charakteristika chaty Linus: fabros.sk

Padova – 3-izbová záhradná chata s terasou

Zdroje jednotlivých obrázkov + bližšia charakteristika chaty Padova: fabros.sk

Gustav – chata s izbou aj v podkroví

Zdroje jednotlivých obrázkov + bližšia charakteristika chaty Gustav: fabros.sk

Suzy – záhradná chata v tvare L pre relax a zábavu

Zdroje jednotlivých obrázkov + bližšia charakteristika chaty Suzy: fabros.sk

                Čo si vymyslíte, to vám postavíme

Aj keď sme vytiahli do našich 4 tipov na ideálnu vianočnú a silvestrovskú chatu jedny z našich tromfov, ešte stále nám zostalo v rukáve zopár es. K videniu sú priamo na našom webe, konkrétne v kategórii Záhradné chaty, kde nájdete viacnásobne širšiu ponuku úžasných chát ako v tomto článku. Okrem toho, čo si vymyslíte, to vám s radosťou navrhneme a postavíme......
                                         Vo Fabrose slová "nedá sa" nepoznáme

S výberom však príliš dlho neotáľajte. Už teraz máme totižto dohodnutých nemálo realizácií na rok 2021. Neváhajte nás preto kontaktovať. Vianoce, Silvester či hocaké sviatky, rodinné udalosti a dovolenky môžete tráviť vo vlastnej chate už v budúcom roku.


Zdroje obrázkov: fabros.sk, freepik.com, vlastné spracovanie