Predstavujeme novinky z našej ponuky – latrína a chemický záchod


Fabros nie je len o drevodomoch, záhradných chatkách a domčekoch na náradie. Pri montážach počúvame a vidíme Vaše potreby. A práve preto pribudla do našej ponuky tradičná drevená latrína s moderným chemickým záchodom. Toto ideálne spojenie so sebou prináša celú radu výhod. Zaobstarať si ich však môžete aj osobitne.

Tradičná drevená latrína

Vonkajšie záchody, napríklad aj tradičné drevené latríny, majú skutočne ďalekosiahlu históriou. My sa však na ne pozeráme pohľadom pokročilého 21. storočia – teda pohľadom modernej doby. Našu drevenú latrínu, ktorú si môžete zakúpiť nielen s praktickým chemickým záchodom, ale aj osobitne, realizujeme z kvalitného dreva. Ručíme tak za jej odolnosť a dlhú životnosť. Jednoducho, tradičnú drevenú latrínu pre vás urobíme tak, ako by sme v nej mali tráviť čas my sami.

Výhody

Okrem toho, že nami ponúkanú latrínu vyrábame z kvalitného dreva, vďaka čomu sa vyznačuje odolnosťou a dlhou životnosťou, stoja za zmienku aj jej ďalšie výhody:

+ kvalitné drevo
+ odolnosť a dlhá životnosť
+ praktickosť
+ možnosť umiestnenia kdekoľvek na dvore či v záhrade

Presne tak, drevená latrína je nesmierne praktická. Môžete si ju totižto umiestniť kdekoľvek na dvore či v záhrade. Je doslova a do písmena ideálna pre veľké pozemky. Nikomu sa totižto pri práci v záhrade nechce utekať naspäť do domu – ešte aj v ufúľanom pracovnom oblečení.

Na druhej strane, nestratí sa ani na menších dvoroch, pričom ju oceníte obzvlášť v príjemnom jarnom a horúcom letnom počasí. Koniec koncov, pobyt na čerstvom vzduchu je všeobecne označovaný za zdraviu prospešný.

Zdroj obrázka: pixabay.com

Moderný chemický záchod

Chemické záchody síce nemajú takú ďalekosiahlu históriu ako tradičné drevené latríny, no ich praktickosť jednoznačne kvitujeme. Aj z toho dôvodu sme do našej ponuky zaradili moderný chemický záchod . Rovnako ako latrínu, i tento chemický záchod vám ponúkame aj ako samostatný produkt. Uvedomujeme si totižto aj jeho „samostatné“ výhody.

Zdroj obrázka: campingaz.com

Výhody

Kempovanie, rybačky, cestovanie, stavby, starostlivosť o seniorov a mnoho ďalšieho. Také široké využitie majú moderné chemické záchody. No a nemožno opomenúť ani ich výhody ako:

+ široké využitie
+ antimikrobiálna zložka proti mikróbom, plesniam a zápachu
+ silný zámok dvoch samostatných častí
+ jednoduchá manipulácia a prenos
+ 100 % recyklovateľný materiál
+ ekologická prevádzka vďaka biologicky odbúrateľnej chémii

A v podobnom duchu by sme mohli pokračovať. Okrem širokého využitia je toho totižto omnoho viac, čo moderné chemické záchody svojim majiteľom ponúkajú. Spomenúť môžeme ako odolnú konštrukciu so silným zámkom, tak špeciálnu zložku, vďaka ktorej je záchod hygienický a nezapácha.

Za zmienku ale rozhodne stojí aj jednoduchá manipulácia či 100-percentne recyklovateľný materiál. Navyše, moderný chemický záchod  sa vyznačuje ekologickou prevádzkou a vďaka biologicky odbúrateľnej chémii ponúka aj jednoduchú údržbu.

Ideálne spojenie – tradičná drevená latrína s chemickým záchodom

Nalejme si čistého vína, kopanie odpadovej jamy, resp. jej užívanie, pre drevenú latrínu je nielen nehygienické, ale rovnako aj nepraktické. No a v konečnom dôsledku je to aj v rozpore so zákonom. A práve preto vám ponúkame výhodný set – tradičná drevená latrína + moderný chemický záchod s produktovým označením S.E.R. 1 - T800.

Toto ideálne spojenie dokážete prakticky využívať na pozemkoch, dvoroch a záhradách rôznych typov a rozmerov. A keďže chemický záchod môžete kedykoľvek z latríny jednoducho vytiahnuť a vyčistiť, viete si ho so sebou zobrať na kempovanie, rybačku či hocikam na cesty. Jednoducho, dokážete ho použiť podľa aktuálnej potreby.


Zdroje obrázkov: pixabay.com, campingaz.com